mecz

W czwartkowe popołudnie, 12 listopada, rozegraliśmy rewanżowy mecz z WSD Elbląg. Po pierwszym przegranym spotkaniu, tym razem musieliśmy wygrać różnicą przynajmniej trzech bramek, aby grać dalej w Mistrzostwach.

Niestety jednak, pod dwudziestu minutach gry, goście z Elbląga prowadzili 2:0 i ciężko było nam odrobić straty. Bez trzech podstawowych zawodników staraliśmy się strzelić potrzebne nam bramki, ale udało nam się to tylko raz. Honorowego gola strzelił Łukasz Herkt w drugiej połowie spotkania. Goście natomiast wykorzystali nasze błędy w obronie i jeszcze pięciokrotnie pokonali naszego bramkarza, wygrywając całe spotkanie 7:1 i eliminując nas z turnieju.
Seminarzystom z Elbląga gratulujemy wygranych obu spotkań i życzymy powodzenia w następnych rundach Mistrzostw!