Dom Misyjny Św. Wojciecha » 2017 » Luty

Dom Misyjny Św. Wojciecha

Misyjne Seminarium Duchowne Księży Werbistów w Pieniężnie

  • Archiwum nowości

Archiwum dla Luty, 2017

Spotkanie prowincjalne na temat powołań

Autor: Administrator o 17. lutego 2017

XXII Kapituła Prowincjalna Zgromadzenia Słowa Bożego postanowiła zorganizować spotkanie prowincjalne na temat powołań. Bezpośrednim motywem jest stale zmniejszająca się liczba wstępujących do seminariów i zgromadzeń, także tych, które założył św. Arnold Janssen. W dniach 14 i 15 lutego w Pieniężnie odbyło się spotkanie na temat powołań w Polskiej Prowincji Zgromadzenia Słowa Bożego oraz powołań w Europie. Kliknij po więcej szczegółów.

Napisany w Bez kategorii | Możliwość komentowania Spotkanie prowincjalne na temat powołań została wyłączona

Rekolekcje powołaniowe

Autor: Administrator o 7. lutego 2017

Od 26 do 29 stycznia 2017 rokuj w Misyjnym Seminarium Duchownym Księży Werbistów w Pieniężnie odbyły się rekolekcje dla młodzieży męskiej pod tytułem “4 dni dookoła świata”. Młodzi ludzie przyjechali min z Lidzbarka Warmińskiego, Radziejewa, Jabłonowa, Krakowa, Tczewa, spod Grunwaldu i z Piotrkowa Warmińskiego, aby razem podróżować po świecie.

Czytaj więcej »

Napisany w Bez kategorii | Możliwość komentowania Rekolekcje powołaniowe została wyłączona

Dokumenty konkursowe do pobrania

Autor: Administrator o 6. lutego 2017

Muzeum Misyjno-Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w IV edycji konkursu misyjnego „Gdy myślę misje…”. Tegoroczna edycja konkursu przebiegać będzie pod hasłem „Prześladowani chrześcijanie. Mogę im pomóc!”. Kliknij po więcej szczegółów.

Napisany w Bez kategorii | Możliwość komentowania Dokumenty konkursowe do pobrania została wyłączona

Dzień życia konsekrowanego

Autor: Administrator o 3. lutego 2017

Święto Ofiarowania Pańskiego kieruje myśli wszystkich wiernych ku tajemnicy powołania do kroczenia drogą rad ewangelicznych. Odkrywanie daru życia zakonnego dla Kościoła pozwala lepiej docenić wkład, jaki osoby konsekrowane wnoszą do rozwoju dzieła zbawienia wszystkich ludzi i uświęcania świata.

Czytaj więcej »

Napisany w Bez kategorii | Możliwość komentowania Dzień życia konsekrowanego została wyłączona