Dom Misyjny Św. Wojciecha » 2016 » Grudzień

Dom Misyjny Św. Wojciecha

Misyjne Seminarium Duchowne Księży Werbistów w Pieniężnie

Archiwum dla Grudzień, 2016

Życzenia na Boże Narodzenie

Autor: Administrator o 24. Grudzień 2016

Napisany w Bez kategorii | Komentarze są wyłączone

Spotkanie formacyjne „Nazaret”

Autor: Administrator o 19. Grudzień 2016

W dniach 15-17 grudnia miało miejsce w naszym Domu kolejne spotkanie formacyjne dla werbistów z polskiej prowincji. Było ono poświęcone sprawom troski o nowe powołania misyjne wśród młodych ludzi wobec widocznego zmniejszania się tej liczby.

Czytaj więcej »

Napisany w Bez kategorii | Komentarze są wyłączone

Rekolekcje dla niepełnosprawnych

Autor: Administrator o 14. Grudzień 2016

W dniach 9-11.12.2016 r. w Domu Misyjnym św. Wojciecha odbyły się rekolekcje adwentowe dla niepełnosprawnych i ich rodzin. Brało w nich udział 50 uczestników ze Wspólnoty „Wiara i Światło” z Elbląga oraz Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych z Pieniężna.

Czytaj więcej »

Napisany w Bez kategorii | Komentarze są wyłączone

Trwa Adwentowa Akcja Pomocy Kościołowi Misyjnemu

Autor: Administrator o 11. Grudzień 2016

W Orędziu na Światowy Dzień Misyjny w 2016 r. papież Franciszek napisał: Wszystkie ludy i kultury mają prawo do otrzymania orędzia zbawienia, które jest darem Boga dla wszystkich… Misjonarze wiedzą z doświadczenia, że Ewangelia przebaczenia i miłosierdzia może przynieść radość i pojednanie, sprawiedliwość i pokój. Bez wątpienia włączając się w Werbistowską Adwentową Akcję Pomocy Kościołowi Misyjnemu odpowiadamy na wezwanie Ojca Świętego pomagając w rozszerzaniu Kościoła i potrzebującym bliźnim. Kliknij po więcej szczegółów.

Napisany w Bez kategorii | Komentarze są wyłączone

Wernisaż w Pieniężnie

Autor: Administrator o 5. Grudzień 2016

W piątek 2 listopada 2016 roku w Muzeum Misyjno-Etnograficznym Księży Werbistów w Pieniężnie odbył się wernisaż prac z warsztatów fotograficznych. Warsztaty zostały zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Pieniężnie wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miejskim w Pieniężnie. Kliknij po więcej szczegółów.

Napisany w Bez kategorii | Komentarze są wyłączone